Kalendoriai

Kalendoriai - puiki priemonė priminti apie save visus ateinančius metus. Spausdiname kalendorius su jūsų įmonės atributika ar asmeninėmis nuotraukomis. Pradedant mažais į pinigine telpančiais popieriniais ar plastikiniais kalendoriukais, baigiant dideliais sieniniais kalendoriais. Gaminant vartomus kalendorius, galima parinkti individualu dizainą kiekvienam mėnesiui. Didelis kalendorių pasirinkimas leis Jums rasti tinkamiausią variantą. Kalendorių spauda skaitmeniniu būdu yra skirta mažiems tiražams ir individualizuotiems gaminiams. Kalendorių spausdinimas ofsetinės spaudos būdų skirtas dideliems tiražams.

Pastatomi staliniai kalendoriai

Pastatomi stalo kalendoriai su perverčiamais, spirale susegtais lapais. Kiekvienam mėnesiui atskiras lapas. Kalendoriai gali būti gaminami su standartinio dizaino mėnesių lapais ir pagal poreikį pritaikytais viršeliais, arba kiekvienas lapas gali būti unikalaus dizaino. Priklausomai nuo kiekio kalendorių gamyba gali būti atliekama skaitmeniniu, arba ofsetiniu spaudos būdu.

Sieniniai trijų dalių kalendoriai

Pakabinami sieniniai 3 dalių kalendoriai. 330 mm. pločio. 36 standartiniai lapeliai su mėnesiais. Įrišimas trimis metalinėmis spiralėmis. Viršus ir apačia sutvirtinami metaline juostele. Pakabinimui pritvirtinta metalinė kilpelė. Įmonės reklama, ar kita informacija talpinama viršelyje, dviejuose intarpuose ir apatiniame viršelyje.

Sieniniai vienos dalies kalendoriai

Pakabinami sieniniai vienos dalies kalendoriai. 330 mm. pločio. 12 standartinių lapelių su mėnesiais. Įrišimas metaline spirale. Viršus ir apačia sutvirtinami metaline juostele. Pakabinimui pritvirtinta metalinė kilpelė. Įmonės reklama, ar kita informacija talpinama viršutiniame ir apatiniame viršeliuose.