Reklaminiai rankšluosčiai

Gaminame įvairaus dydžio ir medžiagų rankšluosčius su užrašais. Reklaminiai rankšluosčiai gali būti apipavidalinami keliais būdais: Audimas gamybos metu, siuvinėjimas ant pagaminto rankšluosčio, šilkografija ant pagaminto rankšluosčio, sublimacijos būdu.

Rankšluosčių audimas

Pirmas žingsnis audžiant frotinius rankšluosčius yra verpalų dažymas pagal jūsų pageidaujamas spalvas. Vėliau nudažyti verpalai perkeliami į audimo stakles ir iš nudažytų siūlų audžiami rankšluosčiai. Nėra ribojimo spalvų kiekiui viename rankšluostyje, tačiau turime pamatyti objektų išsidėstymą, kad galėtume įvertinti ar technologiškai įmanoma išgauti pageidaujamą raštą. Visi mūsų rankšluosčiai audžiami iš susuktų siūlų (angl. Twisted Yarn). Galima rinktis pageidaujamą rankšluosčių dydį ir audinio tankį. Po audimo, apdailinami rankšluosčių kraštai, prisiuvama priežiūros etiketė su užsakovo logotipu ir rankšluosčiai supakuojami į skaidrius maišelius. Austiems rankšluosčiams ruošiamas tam tikras verpalų kiekis, todėl atitinkamai taikomi minimalūs užsakymo kiekiai, priklausomai nuo rankšluosčio dydžio. Rankšluosčių gamyba ir pristatymas paprastai užtrunka 15-20 darbo dienų nuo galutinio maketų patvirtinimo.

Raknsluosciu audimas

Reljefinis rankšluosčių audimas

Skirtingai nei audžiant rankšluosčius iš keleto spalvos siūlų, reljefiniai rankšluosčiai pradžioje audžiami iš naturalios spalvos medvilnės verpalų. Audimo staklių pagalbą išgaunami reljefiniai raštai. Ir po to rankšluosčiai dažomi viena pasirinkta spalva. Po dažymo rankšluosčiai apsiuvami, prisiūnama priežiūros etiketė su užsakovo logotipu ir pakuojami į maišelius. Galimas kilpinis arba veliūrinis rankšluosčio paviršius.

Rankšluosčiai su ant krašto išaustu logotipu

Šie rankšluosčiai, kaip ir reljefiniai, pradžioje audžiami iš naturalios spalvos medvilnės verpalų. Po to rankšluosčiai dažomi viena pasirinkta spalva. IVisas rankšluosčio paviršius yra kilpinis vienodo audimo ir vienodos spalvos, o kraštuose išaudžiamos juostos be kilpų iš poliesterio siūlų, plokščiu lygiu paviršiumi. Į šias juostas įaudžiamas logotipas iki 5 spalvų. Po dažymo rankšluosčiai apsiuvami, prisiūnama priežiūros etiketė su užsakovo logotipu ir pakuojami į maišelius. Galimas kilpinis arba veliūrinis rankšluosčio paviršius.

Siuvinėjimas ant rankšluosčių

Ant jau pagamintų rankšluosčių, siuvinėjame informaciją ir logotipus. Siuvinėti, galima tiek ant rankšluosčių su jau išaustais grafiniais elementais, tiek ant rankšluosčių be rašto. Siuvinėjama aukštos kokybės pramoninėmis siuvinėjimo mašinomis. Siuvinėjimo kaina tiesiogiai priklauso nuo dygsnių skaičiaus, todėl kaina gali būti įvardinta tik pamačius maketą.

Sublimacinė spauda ant kraštelių

Panašiai kaip ir su audžiamomis kraštų juostomis, į medvilninius kilpinius rankšluosčius įaudžiamos poliesterio juostos kraštuse ant kurių galima spausdinti daugiaspalvius spaudinius, įskaitant nuotraukas, sublimacijos būdu. Šis būdas gali būti taikomas tiek vienos spalvs rankšluosčiams be išaustų grafinių elementų, tiek gali puikiai papildyti skirtingom spalvom, ar reljefiniu būdu austus rankšluosčius. Po pagaminimo rankšluosčiai apsiuvami, prisiūnama priežiūros etiketė su užsakovo logotipu ir pakuojami į maišelius.

rankšuosčių audmas